Aktualne oferty pracy

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i dołącz do dynamicznie rozwijającego się producenta i dostawcy aluminiowych systemów okiennych. Lista aktualnie prowadzonych rekrutacji:

Technolog - Konstruktor

MIEJSCE PRACY: Narew (pow. hajnowski, w pobliżu Białegostoku)uścisk dłoni

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej, wycen,
  • rozwiązywanie zagadnień w obszarze konstrukcji i technologii,
  • wdrażanie nowych technologii w zakresie konstrukcji aluminiowych,
  • budowanie wizerunku firmy wśród nowych i stałych klientów.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programów: AUTOCAD, MB-CAD, PONZIOTECH
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów,
  • samodyscyplina – umiejętność organizacji pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 – kontakt telefoniczny z kontrahentami,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • ciekawą pracę i dynamiczny rozwój wraz z rozwojem firmy,
  • możliwość zdobycia nowych specjalistycznych kompetencji oraz doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • możliwość dowozu do miejsca pracy.

Koordynator montażu

MIEJSCE PRACY: praca na budowach oraz w biurze w Narwi (pow. hajnowski)jobs

  • Koordynacja prac ekip monterskich na budowach prowadzonych przez firmę;
  • Ustalanie harmonogramów prac;
  • Czuwanie nad poprawnością i terminowością wykonywanych zleceń, zgodnie z harmonogramem;
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych ekip monterskich;
  • Koordynacja dostaw;
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną;
  • Praca w środowisku MS Office;
  • Raportowanie wyników pracy do Zarządu;
  • Bieżący kontakt z Klientem w celu informacji o postępach prac;
  • Udział w naradach;
  • Rekomendowanie usprawnień i wprowadzanie zmian w procesach i procedurach.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zorientowanie na cele;
  • Mile widziana znajomość branży budowlanej;
  • Umiejętność ustalenia priorytetów;
  • Skuteczność i terminowość w realizacji zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra komunikacja;
  • Podstawowa znajomość systemu MS Office;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę lub b2b;
  • Samodzielną pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Świetną atmosferę w zespole, otwartą komunikację i współpracę;
  • Wsparcie we wdrożeniu w specyfikę branży i projekty;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.